Girişimci Ruh

Girişimciler genelde yalnızdır. Fakat hızlı karar vermelidirler. Bu zor olabilir. Biz girişimcilerin yanında olmak istiyoruz. Girişimciler için rol model olarak onları Dünyaya açmak için buradayız. Girişimcilik ruhumuzda var.

Küresel Oyuncu

Türkiye ve İngiltere de başarılı şirketler kurma deneyimine sahip olarak, küresel sorunlara çözüm üreten girişimleri destekliyor ve bunlara yatırım yapıyoruz.

Etki- Tepki

Sosyal ve çevresel zorluklara yenilikçi, ölçeklenebilir çözümler getirerek dünya üzerinde olumlu bir etki oluşturmaya kararlı girişimcileri arıyoruz.

Bizi farklı kılan şey, gelecek adına düşünme ve bunu aksiyona geçirme gücümüz

Başarılı bir iş kurmak, muazzam bir bağlılık, sabır ve enerji gerektiriyor. Çıktığınız yolda bazen bir çok şeyi feda etmeniz gerekir. Bunu daha önce yaptık. Girişim Sermayesi olarak bize inanan ve güvenen herkese saygı duyuyor ve hepsiyle harika bir bağ kuruyoruz.

Gelecek sınır tanımaz.

Mükemmel kurucular ve öncü şirketler her yerden çıkabilir. Bu nedenle taahhüdümüz, geleceğin başarı öyküleri arayışımızda daha da ileri gitmek. Projelerimiz Avrupa’nın gelişmekte olan pazarlarına yatırım yapmak üzere kurgulanıyor. Yarının başarı hikayelerinin beklenmedik yerlerden geleceğine inanıyoruz ve bu projeleri küresel sahneye çıkarmaya kararlıyız.

Hikâyenin Parçası Olmak

Her büyük başarının benzersiz bir başlangıcı ve hikayesi vardır. Bu nedenle portföyümüzde yer alan projelerin başlangıcından itibaren hikayenin birer parçası olmak istiyoruz.

Bize Katılın

Farklı bakış açılarına sahip, fikirlere meydan okumaktan korkmayan, moral motivasyonu yüksek, kararlı ve özgüven sahibi girişimcileri şirketimize bekliyoruz.